Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

DFE Katowice. Zmiana organizacyjna jako efekt automatyzacji procesów. Potrzeba nowych kompetencji.

Czerwiec 12 | 09:00 - 11:00

Dobrze przygotowany i zrealizowany projekt informatyczny skutkuje zmianą organizacyjną, wyższą kulturą zarządczą i zmianą charateru pracy w różnych działach i zespołach firmy. Omówieniu konkretnego przykładu.

Trzy najważniejsze i najczęściej wskazywane zmiany w dziale finansowym, które wynikają z wdrożenia zarządzania procesowego i automatyzacji czynności i procesów, to eliminacja wielu błędów, nowy charakter pracy i lepsza komunikacja z innymi działami.

Na czym polega ten nowy charakter pracy? Jakich nowych kompetencji i umiejętności wymaga? Które z dotychczas używanych kompetencji i umiejętności powinny ulec wzmocnieniu, a jakie zapomnieniu?

Jakie metodyki i narzędzia związane z modelowaniem i optymalizacją procesów koniecznie powinni znać menedżerowie i specjaliści działów finansowych? A może jest to im zbędne?

Czy powinni poznać i stosować koncepcje i metodyki praktycznego i kreatywnego rozwiązywania problemów, także jak Design Thinking czy Teoria Ograniczeń (ang. Theory of Constraints – TOC) ?

Na ile istotna jest swobodne poruszanie się wśród systemów informatycznych?

Zapisy na spotkanie tutaj

Szczegóły

Data:
Czerwiec 12
Czas:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce

Hotel Angelo
ul. Sokolska 24
Katowice, województwo śląskie Polska
+ Google Map