Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przyspieszenie, automatyzacja i zmniejszenie pracochłonności procesu – na przykładzie usprawnienia zamknięcia miesiąca. Poznań

10 września | 15:00 - 17:00

Pokażemy jak można usprawnić ten proces, a szczególnie przepływ pracy. Tak naprawdę w ten sposób – jaki pokażemy – można usprawnić każdy proces.

Co zrobić, aby zamknięcie miesiąca nie spędzało nam snu z powiek, zwłaszcza  w sytuacji wielu zmian prawnych i wprowadzania nowych obowiązków?   Jakie są najczęstsze problemy w szybkim zamykaniu miesiąca?

  1. Problem z zarządzaniem i koordynacja pracy dużej liczby osób zaangażowanych w proces zamknięcie miesiąca, nie tylko z działu księgowości, ale także innych jak controlling czy działy operacyjne.
  2. Opóźnienia w spływie informacji, rozliczeń i dokumentów dotyczących zamykanego okresu
  3. Duża ilość ręcznej pracy oraz koniecznych do wykonania żmudnych i szczegółowych kalkulacji w celu określenia poziomu kosztów i przychodów oraz rozliczenia.

Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Brovarii na Starym Rynku, z tym że tym razem dla większego naszego komfortu salę lunchową na parterze będziemy mieli tylko dla siebie, bez żadnych osób z zewnątrz.

 

Polecamy też artykuł Bartosza Radziszewskiego i Jarosława Stefaniaka Proces zamknięcia miesiąca, kwartału, roku – charakterystyka i propozycje usprawnień

Rejestracja na spotkanie w serwisie Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-10092020

Szczegóły

Data:
10 września
Czas:
15:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Business Dialog

Miejsce

Brovaria
Rynek 73.74
Poznań, Polska
+ Google Map