Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warszawa. Zwinność i zbroja – skalowanie biznesu.

29 października 2019 | 09:00 - 11:00

DFE

Podsumowanie badania wśród członków zarządów na temat “Zwinność i zbroja w biznesie. Między dziedzictwem IT a wymaganiami ekonomii” oraz dyskusja nad wynikami.

Najbardziej rozwinięte i nowoczesne firmy w Polsce znalazły się w pułapce rozwojowej związanej z dziedzictwem rozwiązań informatycznych, które kiedyś dawały im przewagę, ale teraz często je hamują. Jak przezwyciężyć ograniczenia wynikające z tego dziedzictwa?

Rozwiązania organizacyjne i technologiczne zwiększające elastyczność i skalowalność biznesu. Zmiana skali biznesu to na przykład otwarcie nowego oddziału, nowego kanału sprzedaży, połączenie z inną firmą, sprzedaż części biznesu, otwarcie nowej linii produktowej lub zamknięcie istniejące, rozpoczęcie projektu badawczego, nowe parametry efektywności kapitału i biznesu związane z pojawieniem się nowego inwestora.

Nowoczesnego stanowiska pracy (łatwe i tanie do utworzenia, przeniesienia, likwidacji,  z narzędziami IT dostępnymi w chmurze, komfortowe dla pracownika gdziekolwiek jest).

Koszt i inne okoliczności takiej zmiany w dużej firmie.

Rejestracja  https://evenea.pl/event/dfe-warszawa-29102019/

 

Szczegóły

Data:
29 października 2019
Czas:
09:00 - 11:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Business Dialog

Miejsce

Giełda Papierów Wartościowych
Książęca 4
Warszawa,
+ Google Map