Digital Finance Excellence jest programem edukacyjno-doradczym Fundacji Klub Dyrektorów Finansowych.

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog”  jest społecznością istniejącą od 2008 r., skupiającą ponad 1800 dyrektorów w 11 miastach Polski oraz prawie 10 000 menedżerów, którzy zapoznają się z rekomendacjami Klubu i wdrażają je w swoich firmach. Uczestnicy Klubu spotykają się podczas śniadań biznesowych, konferencji i popołudniowych debat (ponad 100 wydarzeń rocznie). Fundacja jest organizatorem Konkursu CFO Roku i Dnia (Święta) Dyrektora Finansowego.

Naszą misją jest wzajemne się wspieranie środowiska menedżerów w dużych i średnich firmach, a w szczególności kadry zarządzającej finansami w biznesie, administracji i organizacjach.

Naszym celem jest tworzenie warunków do poznawania wiarygodnych rozwiązań, dostawców i partnerów, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w sympatycznej, koleżeńskiej i pełnej zaufania atmosferze.  Ułatwiamy sobie dostęp do wartościowej wiedzy przydatnej w zarządzaniu przedsiębiorstwem i do rzetelnych partnerów biznesowych.

Autorem programu Digital Finance Excellence jest Bartosz Radziszewski.

Bartosz Radziszewski

Bartosz Radziszewski jest ekonomistą, menedżerem i przedsiębiorcą. Jest  przewodniczącym jury Digital Finance Award, przyznawanego podczas Kongresów Dyrektorów Finansowych w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Lublinie i Warszawie. Ma  15 letnim doświadczenie zarządzania w polskich spółkach i międzynarodowych korporacjach jako CEO lub CFO lub konsultant, również w spółkach giełdowych. Tworzył i zarządzał centrami usług wspólnych. Inwestuje w startupy, jako mentor wspiera je we wzroście i rozwoju.

Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw, rachunkowości zarządczej oraz organizacji, optymalizacji i automatyzacji (w tym robotyzacji) procesów biznesowych. Jest autorem wielu artykułów i opracowań oraz wystąpień na konferencjach.