Finanse 4.0 – czyli najlepsze praktyki Digital Finance Excellence

Posłuchaj:
Udostępnij:

Finanse 4.0

Czasy mamy cyfrowe, językiem komunikacji w biznesie stają się dane i miary, sztuczna inteligencja sprawnie je przetwarza,  raporty o zdarzeniach gospodarczych w naszej firmie możemy mieć właściwie online. Nastały wspaniałe czasy dla ludzkiej inteligencji, aby realizować ambitne scenariusze biznesowego i osobistego rozwoju.

A najlepsze dla CFO, bowiem finanse i dyrektor finansowy przekształcają się w lidera procesu zbierania, przetwarzania i dystrybucji tych danych, najważniejszego procesu, bowiem w nim budowana jest najcenniejsza wartość dodana, którą firmy konkurują na rynku.

Posłuchajmy wprowadzenia Konrada Marchlewskiego do dyskusji podczas konferencji  31.05.2019 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Ta konferencja była  kulminacyjne wydarzenie w programie Digital Finance Excellence 2019 , programie wspierającym dyrektorów i firmy w usprawnianiu i automatyzacji procesów, przygotowanym i realizowanym przez Klub Dyrektorów Finansowych ?Dialog?.

Na zdjęciu wyróżniającym tę materiał jest upamiętniony miły akcent – Konrad w dniu konferencji ochodził urodziny, bardzo okrągłe urodziny 🙂

One response to “Finanse 4.0 – czyli najlepsze praktyki Digital Finance Excellence

Comments are closed.